22 Aralık 2014 Pazartesi

KYK Burs ve Kredi Sonuçları açıklandı mı ? Ne zaman açıklanacak ?

Ak Parti İlçe Başkanları Toplantısı

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan, yerel seçimler öncesi sandık çalışmalarımızı büyük oranla tamamladıklarını söyledi.İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen toplantıda ilçe başkanları bir araya gelerek durum değerlendirmesi...

29 Ağustos 2013 Perşembe 18:02
Ak Parti İlçe Başkanları Toplantısı
AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan, yerel seçimler öncesi sandık çalışmalarımızı büyük oranla tamamladıklarını söyledi.

İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen toplantıda ilçe başkanları bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı. İlçelerde yaşanan sorunları da masaya yatıran başkanlar, fikir alışverişinde bulundu. Toplantı sonrası değerlendirme yapan İl Başkanı Süleyman Reyhan, AK Partinin 12 yıldır ülkeye hizmet ettiğini söyledi. Toplantıda, ilçelerdeki çalışmalar ile ilgili analizler yaptıklarını belirten Reyhan, "2014 yılı mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi ilçelerimizdeki teşkilat çalışmalarımızı gözden geçirdik. Sandık çalışmalarımızı büyük oranla tamamladık. Hep söylüyoruz seçimler bugün olacakmış gibi çalışan, seçimlere hazır tek parti AK Parti'dir. Bizler bugün için değil yarınlar için, ben için değil biz için, dönemimiz için değil gelecek nesillerimiz için çalışıyoruz" dedi.

Teşkilatın, yerel seçimlere 12 yıl nasıl çalıştıysa bu dönemde aynı kararlılık ve şuur içinde çalışacağını dile getiren Reyhan, konuşmasına şöyle devam etti:

"Bu vesile ile Türk milletinin kaderini değiştiren Büyük Zafer'in 91. yıl dönümünü, milletin ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyorum. Bugünler, ülkemiz ve ülke ekonomisi için gerçekten önemli bir günlerden. Türkiye bundan sonra yeni bir kulvara geçiyor. Bunu teşkilatımız ve Eskişehirli hemşehrilerimiz ile paylaşıyor ve AK Parti iktidarı ile birlikte alınan önlemler sayesinde o eski günlere dönmemeyi temenni ediyorum."

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Elazığspor Lig'de Kalırmı

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV